Współpraca i oferta hurtowa - Hengal.pl
12 lipca 2024

Hengal.pl

Wydawnictwo Hengal – Twórz razem z nami

Współpraca i oferta hurtowa

HURT – MARKETING – WSPÓŁPRACA BIZNESOWA – OFERTY

Jeśli posiadasz własny sklep, firmę, drukarnię i chciałbyś nawiązać z nami współpracę lub zakupić produkty w cenach hurtowych, prosimy o kontakt mailowy.
biznes@hengal.pl

Podchodzimy bardzo poważnie do realizacji wszystkich zamówień i zobowiązań. Jesteśmy otwarci na nowe relacje, zadania, współpracę.

 

TWOJE PROJEKTY GIER FABULARNYCH

Oferta dotyczy również współpracy przy wydawaniu gier fabularnych. Masz swój projekt? Nie bój się nam o nim powiedzieć! Skontaktuj się z nami mailowo.
wydawnictwo@hengal.pl

 

TŁUMACZENIE GIER FABULARNYCH

Chcesz sprowadzić do Polski Twój ulubiony tytuł? Napisz o nim kilka słów, pokaż linki, a zbadamy “grunt” pod wydanie go na naszym rynku. Współpracujemy z grafikami, tłumaczami, którzy już dla nas pracują przy grach fabularnych na zagranicznej licencji.
wydawnictwo@hengal.pl

 

RABATY I WSPARCIE DLA STOWARZYSZEŃ, BIBLIOTEK ORAZ KONKURSÓW

Jesteś przedstawicielem stowarzyszenia, pracujesz w bibliotece i chcesz rozszerzyć bazę gier fabularnych? Napisz do nas, jesteśmy otwarci na współpracę. W zanadrzu mamy rabaty, materiały promocyjne, wsparcie medialne lub na większe eventy – paczki z erpegami! 
biznes@hengal.pl

 

MATERIAŁY DO AGONII NA OTWARTEJ LICENCJI

Stworzyłeś materiał na licencji OGL do Agonii? Chcesz go dodać do zbioru, prowadzonego przez Wydawnictwo? Napisz maila, opisz projekt, a wszystkim się zajmiemy! 
Link do licencji oraz materiałów graficznych:
wydawnictwo@hengal.pl