Aktualizacja Mystery i Summerlandu - Hengal.pl
19 czerwca 2024

Hengal.pl

Wydawnictwo Hengal – Twórz razem z nami

Aktualizacja Mystery i Summerlandu

Dzień dobry szanownym Tułaczom!

Wchodzimy na początek weekendu z mocnymi wiadomościami.

GMtoolkit zaktualizowany!

Sprawdźcie pocztę oraz DTRPG, nasz pakiet do gry online wraz z interaktywną stroną został zaktualizowany m.in. o ekwipunek Tułaczy. Znajdziecie tam teraz jeszcze więcej kart i ściąg z głównego podręcznika, a wszystko, by ułatwić zdalne sesje!

Gram Przygody – Sesja w studiu.

Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność wzięcia udziału w nagrywkach sesji na żywo. Efekty możecie sprawdzić w linkach poniżej. Historia toczy się w Astrium i zawiera naprawdę wiele ciekawych elementów systemu, które warto poznać. Pojawia się humor, długie rozkminy, ważne pytania dotyczące rozgrywki, a nawet mrok i horror. Cały przekrój Mystery w trzech odcinkach we wspaniałej oprawie.

Karczmarz – Tworzenie postaci oraz sesje.

Nie zatrzymujemy się i działamy dalej! Wraz z Karczmarzem nagraliśmy dla Was tworzenie postaci oraz dwie naprawdę oryginalne sesje. Jak sam prowadzący mówi – to naprawdę coś świeżego i dobrego, coś, czego do tej pory nie grał i zapamięta to z pewnością na długo.

W sesji wzięli udział osoby, które swoje trzy cegiełki dokładali do realizacji całego projektu: Damian Niemir (lektor) oraz Jakub Jaszkin GMtoolkit oraz projekt layoutu podręcznika).

Smocza próżność – dodatek w składzie!

Miło nam ogłosić, że najnowszy suplement trafia do składu, a my przewidujemy jego premierę na przełomie nowego roku. Trzymajcie za nas kciuki, abyśmy zdążyli przed świętami, to dostaniecie pod choinkę jeszcze prezent w postaci PDFa!

Lektor w trakcie prac

Damian Niemir, inaczej Rimein – ma dla Was zapowiedź lektora oraz ambientu, jaki jest tworzony do Mystery. Powoli, sukcesywnie prace idą do przodu, ale wiemy… że warto poczekać!

SUMMERLAND – AKTUALIZACJA

Dzień dobry! Niesiemy informacje z frontu działań wydawnictwa!

PODRĘCZNIKI ROZESŁANE

Uprzejmie informujemy, że praktycznie wszystkie paczuszki zostały nadane. Pozostało kilka egz. dice traya do rozesłania oraz paczek, z którymi były różnego rodzaju problemy, np.: nieopłacone wysyłki, czy błędy w danych profilowych. Jednak jeśli coś nie gra z Waszym wsparciem, paczką, itp. polecamy wysłać maila na reklamacje@hengal.pl

DODATKOWE PROGI – ZREALIZOWANE

Tym samym miło nam ogłosić, że wszystkie dodatkowe progi na zbiórce zostały sfinalizowane. W paczkach znajdziecie pomoce, generatory, karty postaci czy traumy. Bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie, bo dzięki temu, mogliśmy wzbogacić nasze wydanie Summerlandu!

DODATKOWE MATERIAŁY DO GRY

Wraz z kilkoma kanałami oraz mediami planujemy stworzyć jeszcze ciekawe materiały na youtube, w tym sesje i pogadanki o grze. Pragniemy, by informacje na temat Summerlandu rozchodziły się stale po naszym fandomie!

W planach mamy wsparcie gry w formie:

– darmowej zawartości pod postacią aktualizowanego PDFa z zasadami, zajawkami prosto od wydawnictwa oraz współpracujących przy zbiórce mediów,

– darmowej zawartości pod postacią opisu miejscówek z Planu Driftera, który będzie tworzony na fanpage oraz tutaj na wspieram.to wraz z FANAMI I WSPIERAJĄCYMI,

– Konfederację Drifterów, czyli gotowe karty postaci z opisami i historią, do wykorzystania za darmo i samodzielnego druku. Plik PDF zostanie stworzony wraz z FANAMI I WSPIERAJĄCYMI.

AKTUALIZACJE NA WSPIERAM.TO

Spodziewajcie się co jakiś czas aktualizacji na tej stronie. Będzie przynosić wieści o rozwoju Summerlandu w Polsce. Warto nadal obserwować stronę zbiórki, aby niczego nie przegapić!

GMTOOLKIT 

Jakub cały czas pracuje nad GMtoolkitem, czyli zestawem interaktywnych narzędzi do prowadzenia Summerlandu online. To kolejny krok, jaki wspólnie robimy, by ułatwić grę przez znane platformy wirtualne. Dzięki czemu będzie Wam łatwiej wejść w świat Morza Liści. Do końca roku podamy dokładniejszy termin realizacji tego projektu. Przypominamy, że otrzymają go wszyscy wspierający, a później pojawi się za opłatą na sklepie Hengala.

PREMIERA NA SKLEPIE

Jeśli czegoś Wam brakuje do kolekcji, a nie zdążyliście na zbiórce, sprawdźcie koniecznie naszą kategorię na sklepie! Summerland jest dostępny dla szerszego grona odbiorców. Pamiętajcie! Każdy zakup z tej linii wydawniczej dokłada kolejną cegiełkę do rozwoju projektu. Chociaż zbiórka się skończyła, a licznik wpłat stoi w miejscu, nie znaczy, że Wasze wsparcie nie ma znaczenia! Wręcz przeciwnie!

Do zobaczenia pośród Morza Liści! 

Dodaj komentarz