Wspieraczkowe aktualizacje - Hengal.pl
18 czerwca 2024

Hengal.pl

Wydawnictwo Hengal – Twórz razem z nami

Wspieraczkowe aktualizacje

W ostatnich dniach na wielu stronach naszych projektów ze wspieram.to pojawiły się spore aktualizacje. Zbierzemy je w jedno miejsce i zobaczmy, jak mają się sprawy z najnowszymi tytułami Wydawnictwa Hengal!

Mystery: Odrodzenie

Ulotkowa gra fabularna, której celem jest wprowadzenie do gry Mystery: Mroczny wiek — została przygotowana! Odbierzecie swoją kopię pliku PDF przez DTRPG w nadchodzącej wiadomości na mailu! Krótki czas po opublikowaniu tej aktualizacji, powinniście mieć już linki u siebie. Zachęcamy do testowania wśród znajomych, aby przygotować się na nadejście Mrocznego wieku przez Odrodzenie!

Skrót aktualizacji gry Mystery: Mroczny wiek

Mamy dla Was dzisiaj aktualizację podręcznika podstawowego do wersji ostatecznej, plik z suplementem Mystery: Sekrety Ziemi, a także grę Mystery: Odrodzenie. Podstawka zostaje zaktualizowana automatycznie, więc wystarczy, że wejdziecie na DTRPG i pobierzecie najnowszy PDF. Mamy nadzieję, że powyższa, nowa lektura osłodzi Wam czas w oczekiwaniu za fizyczną kopią podręczników!

  • Jeśli chcesz zanurzyć się w lekturze Sekretów Ziemi przed premierowo (na własną odpowiedzialność!), napisz do nas na wydawnictwo@hengal.pl
  • Jeśli zakupiłeś gadżety dodatkowe, wybierz swoje wzory i napisz do nas maila na wydawnictwo@hengal.pl
  • Jeśli nadal nie masz dostępu do podstawki, napisz do nas!
  • Pamiętaj, aby uzupełnić dane dostawy na profilu wspieram.to! Dzięki czemu unikniemy problemów z wysyłkami i otrzymasz swoje nagrody wraz z innymi! Inaczej ten czas może się nieco przedłużyć!

Źródło: Wspieram.to

Polecane linki: Grupa na Facebooku – Mystery RPG

Summerland: Edycja Polska

Dziękujemy za Wasze wsparcie! Od tych słów powinniśmy zaczynać dzisiejszą prapremierę Summerlandu! Na skrzynkach pocztowych wszystkich wspierających pojawiła się wiadomość z DTRPG wraz z linkiem do pobrania podstawki. Zapraszamy do lektury bety, opisywania swoich wrażeń oraz dawania informacji zwrotnej na naszego maila: wydawnictwo@hengal.pl!

Na ten moment przeprowadziliśmy: redakcję oraz korektę, a także skład i pierwsze czytanie po składzie. Przechodzimy przez etap drugiego czytania! Zachęcamy do szukania ukrytych chochlików pośród słów razem z nami! Jeśli chcesz przyłączyć się do procesu wydawniczego, to nigdy nie było prostsze 😉 Otwórz PDFa i zacznij czytać, a jeśli znajdziesz błąd, poinformuj nas o tym na wcześniej wskazanego maila.

Czekamy za Waszymi uwagami do 25.07, a my w międzyczasie opracujemy:

– kolejne, samodzielne czytanie po składzie,

– teksty nadesłane przez wspierających, mające wzbogacić treść podstawki o nową zawartość – Drifterów z Morza Liści!

Źródło: Wspieram.to

Polecane linki: Oficjalna grupa Summerland RPG na Facebooku

Słowianie: Bestiariusz – start sprzedaży 26.07.2023

Podręcznik z dodatkiem do Słowian został sfinalizowany! Nakład przyszedł do nas już jakiś czas temu, a my na dniach wysłaliśmy książki z przedsprzedaży do naszych fanów! Aktualnie przygotowujemy się do startu sprzedaży.

Źródło: www.slowianierpg.pl

Polecane linki: Oficjalna grupa Słowian na Facebooku

Nowości w sieci

Ostatnie tygodnie obrodziły nowymi materiałami od naszych patronów. Serdecznie zapraszamy do przesłuchania sesji, w jednej z nich, uczestniczył sam autor Mystery!

Dodaj komentarz