Drukarnie poszły w ruch - Hengal.pl
23 maja 2024

Hengal.pl

Wydawnictwo Hengal – Twórz razem z nami

Drukarnie poszły w ruch

Bestiariusz, Mystery i Warlock przechodzą przez kolejne etapy procesu wydawniczego. Druki próbne wychodzą znakomicie, a na horyzoncie maluje się nam już premiera!

Bestiariusz w druku próbnym

Miło nam poinformować Was, że druk próbny Bestiariusza wyszedł znakomicie. Wdrażamy ostatnie poprawki zgłoszone przez fanów i naszych korektorów, a następnie przechodzimy do druku!

Próbny druk Mystery: Mroczny Wiek


W tym tygodniu do próbnego wydruku powędrował podręcznik ze zbiórki na Mystery: Mroczny wiek. To istotna informacja, gdyż tym razem zdecydowaliśmy się na nową drukarnię, by usprawnić realizację. Spodziewajcie się informacji na łamach naszego fanpage na Facebooku.

Dodruki serii Warlock

Czekamy za nakładem podręczników wersji retail, planujemy premierę na koniec lipca. Do tego czasu podstawka oraz dodatki nie będą już dostępne. Końcówka książek z edycji wspieram.to rozeszły się jak świeże bułeczki!

  • Warlock: Edycja Polska
  • Warlock: Królestwo
  • Warlock: Cuda i Klątwy

Warlock: Hengaldorff

Tekst do naszego dodatku do Warlocka został ukończony. Czekamy na weryfikację ze strony licencjodawcy. Suplement będzie przechodził redakcję oraz korektę, gdy tylko dostaniemy znak, by działać!

Autor – Rafał Jankowski, opisuje w swoim dziele Hengaldorff oraz okolice miasta. Dla nas to niebywałe wyróżnienie, iż możemy umieścić w tym wspaniałym uniwersum Grega Saundersa kawałek lądu o tak brzmiąco znajomo nazwie!

Przy pracy do dodatku zaangażował się Plan Janusza. Dzięki niemu i jego wielkiemu talentowi — Hengaldorff otrzyma własny plan miasta! Całość zostanie osnuta fabularną otoczką, więc to nie będzie po prostu narysowanie miasta i wydruk. Staramy się, by każde materiały, nawet te fizyczne, miały swoje ugruntowane źródło w fabule uniwersum. Dlatego mieszkańcy Hengaldorffu niech szykują się do przebudowy miasta. Tylko… gdzie ten plan i czy wszystko zostało zrobione według pomyślunku władz? Przekonacie się o tym sami już niebawem!

Dodaj komentarz