Sesja Summerlandu: Skowyt - Hengal.pl
9 lipca 2024

Hengal.pl

Wydawnictwo Hengal – Twórz razem z nami

Sesja Summerlandu: Skowyt

Chcesz wejść w głąb lasu? Jako Wydawnictwo Hengal mamy przyjemność ogłosić, że planujemy wydać system Summerland RPG. Jest to postapokaliptyczna gra fabularna autorstwa Grega Saundersa, twórcy Warlocka, kóra porusza losy ludzi tajemniczych Drifterów. Zbiórka na Summerland: Polska Edycja startuje 14 listopada.

Przy Summerlandzie współpracujemy z 24 patronami medialnymi. Jednym z nich jest CoensCave — to nerdowska jaskinia należąca do Coena, który już od wielu lat dzieli się swoją pasją z innymi. Na kanale znajdziecie m.in. poradniki, wywiady i nagrywane sesje rpg.

Na kanale CoensCave wylądowała sesja RPG “Skowyt” w systemie Summerland RPG. Została ona nagrana we współpracy z patronami, którzy wspierają działalność CoensCave. W sesji wzięli udział:

  • autorem scenariusza i mistrzem gry jest Coen z CoensCave
  • w postać Aliny Jędrzejczak wciela się Salomey gra w RPG
  • w postać Elli Svensdotter wciela się Anna, patronka CoensCave
  • w postać Kornela Lorsona wciela się Damian, patron CoensCave
  • w postać Hugo Raska wciela się Marcin, patron CoensCave

Szukasz systemu, który łączy apokalipsę z emocjami? Sprawdź, z czym się je Summerland — opis systemu znajdziecie poniżej. Start zbiórki: 14 listopada.

Summerland RPG jest postapokaliptyczną grą fabularną stworzoną przez Grega Saundersa. Porusza ona losy Drifterów, wędrowców, którym udało się przetrwać kataklizm, zwany Morzem Liści. Summerland: Polska Edycja to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika horroru, postapokalipsy i narracyjnych systemów. Mechanika jest oparta na rzutach k6. Wyniki rzutów graczy są porównywane z poziomem trudności ustalonym przez Mistrza Gry. System wprowadza również mechanikę Traumy, dzięki której rozgrywka przebiega płynnie.

Sesji w systemie Summerland: Polska Edycja posłuchacie:na Youtube

na Spotify

Dodaj komentarz