Warlock - połowa zbiórki za nami! - Hengal.pl
23 czerwca 2024

Hengal.pl

Wydawnictwo Hengal – Twórz razem z nami

Warlock – połowa zbiórki za nami!

Zbiórka na Warlocka jest dokładnie na półmetku, a licznik wybija ponad 60 000 zł! Ostatnio pojawiła się wielka aktualizacja (a właściwie jej I część), w której mowa o samej organizacji akcji. Już dzisiaj wieczorem pojawi się kolejna, gdzie poruszymy tematy związane z samą grą.

Oto treść aktualizacji, miłej laktury!

EKRANY MG UFUNDOWANE – – – > 58 000 zł

Jak zdążyliście zauważyć, na stronie zbiórki pojawiły się ekrany (znajdziecie je w sekcji DODATKI!) za całe… 39zł! Cena jaką widzicie, to suma kosztów produkcji oraz wydania! Nie mamy z tego tytułu dochodu. Zależy nam, byście dostali świetny gadżet w naprawdę niskiej cenie, za całe wsparcie jakim obdarzyliście Warlocka!

EKRAN MG składa się z trzech części, a jedna z nich ma formę B5, więc nawet po złożeniu osłonki, idealnie wpasuje się w rozmiar podręcznika. Ułatwi to transport przesyłkę, a także zapewni komfort na stole, nie przytłaczając nikogo swoimi rozmiarami. Gracze zobaczą ze swej strony specjalną ilustrację, wykonaną przez Tomasza Szpylę (fanpage CZARNO WIDZĘ). Natomiast MG znajdzie tabelki, skróty zasad i odnośniki z numerami stron do podręcznika. Wszystko dla ułatwienia prowadzenia sesji! Ekran wykonaliśmy ze sprawdzonej, twardej tektury, z której powszechnie robi się oprawy do książek czy inne osłonki dla mistrzów. To nasz trzeci produkt tego typu po ekranie do Słowian, Agonii i Warpstara, więc o jakość nie musicie się martwić. Warto o tym wspomnieć, aby nikt nie pomyślał, że to produkt robiony mniejszym kosztem, z uwagi na jego cenę w zakupie.  

KOLEJNY PRÓG – WARLOCK: SŁOWEM I MIECZEM – – – > 68 000 zł

Czyli kolekcja scenariuszy do Warlocka w uniwersum Królestwa! Wiemy, że za tym czekaliście, my też! Dlatego macie szansę odblokować następny próg i razem z nami powiększyć początkowy zestaw linii poderków do tej wspaniałej gry <3! W środku znajdziecie zbiór przygód, które zostały ufundowane (a może jeszcze jakieś się pokażą, w innych progach?!). Liczymy książkę do 100 str. w twardej oprawie, z nowymi ilustracjami oraz ciekawymi historiami od patronów.

WAŻNE: rozmawialiśmy  już kilka razy na temat formy tych przygód ze wspierającymi, wspominaliśmy Autorom, by przybrały one modułową formę, dającą swobodę, aby nie były tworzone w powtarzalny sposób, tak, jak ma to miejsce przy przygodach do popularnych systemów na rynku. Dojdziemy w tej sprawie do kompromisu J więc spodziewajcie się czegoś ciekawego i pasującego do Warlocka!

RARE PRINT GEAR – KOD RABATOWY na 15%

Zaraz po tej aktualizacji wskoczy nowy post, widoczny tylko dla wspierających. Znajdziecie w nim kod rabatowy do wykorzystania u jednego z naszych partnerów – Rare Print Gear, to od niego otrzymacie drukowane mapy kartografa!

QUESTIONS AND ANSWERS

Chcecie zadać nam pytanie i usłyszeć odpowiedź w nadchodzącym filmie? Zabieramy się za przygotowanie materiału wideo w popularnym formacie Q&A! Pytania możecie przesyłać w komentarzu pod postem, na naszego priva wspieram.to, maila czy facebooka! Wybierzemy najważniejsze z nich i odpowiemy na youtubie!

P.S Q&A przybierze formę filmu, nie streamu!

PATRONI I PARTNERZY

Dziękujemy wszystkim patronom, współpracownikom, towarzyszom broni w walce o kolejne progi na Warlocku! Przypomnijmy sobie ich listę! Gorąco zachęcamy do ŚLEDZENIA poniższych mediów (jeśli jeszcze nie macie ich polajkowane, czy zasubskrybowane!).

 Klub CerberRare Print GearNoobirusKarczmarzSzeptunyKlub k20ToporyBoard News,Polskie ErpegowanieDaily KrakenKartografia NiepraktycznaPolterPlan JanuszaAwanturnicyErpegówekArkham Radio

W DRUGIEJ CZĘŚCI AKTUALIZACJI

Jutro przeczytacie co nowego u Kartografa i Janusza, co przygotował dla Was Sil, Awanturnicy i czego szukać na discordzie Cerbera. Podamy informacje na temat postępów prac nad STARTEREM. Warto być na bieżąco!

Tymczasem, do zobaczyska i dzięki wszystkim za wsparcie zbiórki.

Dobra Wasza robota!

Dodaj komentarz