Wielka Aktualizacja Hengalowa - Hengal.pl
19 czerwca 2024

Hengal.pl

Wydawnictwo Hengal – Twórz razem z nami

Wielka Aktualizacja Hengalowa

Witajcie po długiej przerwie. Z pewnością i Wy wypoczywacie, dajecie sobie trochę oddechu w te upalne/deszczowe dni. Myślicie sobie czasem, że tam u nas to jakieś projekty się gotują. Ano! Gotują, gotują! Przejdźmy do rzeczy!


WARPSTAR
Wszystkie podręczniki ze zbiórki Warpstara zostały wysłane do druku ponad dwa tygodnie temu. Dzisiaj otrzymaliśmy informację, ze jedna z dostaw jest w drodze! Więc powoli te wszystkie gry będą do nas spływały.
STERTA STALI Sterta oraz Crowdfunding Book poleciały również do druku i przyjdą wraz z Warpstarem w partiach. Ten proces, po prostu trwa i nie mamy już wpływu na jego przebieg.

EKRANY MISTRZA GRY
Niestety, w tej kwestii nie mamy dobrych wieści. Od jakiegoś czasu bardzo trudno nam się skontaktować telefonicznie i mailowo z realizatorem projektu. Z tego powodu, przewidujemy jeszcze jakieś lekkie opóźnienie czy poślizgi, ale sprawę będziemy reklamować. Póki co, dzień w dzień próbujemy się do nich zgłosić. Jeśli tylko dostaniemy jakieś wiadomości – od razu pojawi się news, nie tylko na FB ale i na wspieram.to
DRUK NADCHODZI W tej chwili czekamy za 6 tytułami. – Warpstar, Warpstar Edycja Specjalna, Hegemonia, Dziennik Pokładowy, Sterta Stali, Crowdfunding Book. Na końcu będzie Ekran, ale potrzebujemy jeszcze makiety graficznej do tego.

STERTA STALI I CROWDFUNDING BOOK
Tak samo jak pisaliśmy przy Warpstarze. Sterta oraz Crowdfunding book jest na kolejce w drukarni! Uwaga! Wszystkie pliki PDF zostały rozesłane, jeśli ich nie dostaliście, napiszcie do nas priv lub na maila: wydawnictwo@hengal.pl!


OSTATNIE WYDARZENIA W HENGALU W SKRÓCIE
– Byliśmy na HipeRPeG #58 – Koktajl erpegowy w Hipisówce. Prowadziliśmy sesję, wystawiliśmy nasze towary na stoisku. To była bardzo miła odmiana (postpandemiczna) i wspaniałe spotkanie po długim czasie. Teraz czekamy na Copernicon! Pojawimy się bankowo <3 Wyczekujcie!
– Słyszeliście o BACHANALIACH? Nie?! To nie dobrze… my tam będziemy!
– TOPORIADA – wbijajcie na event. Mieliśmy być na nim osobiście, ale niestety się nie udało. Nie mniej, zapraszamy serdecznie!
– Na grupie Słowianie RPG [Grupa Oficjalna] trwa inicjatywa – TWÓJ SCENARIUSZ W PODRĘCZNIKU – wejdź i sprawdzić co zrobić, abyśmy wydrukowali twoją pracę!
– Wojciech Wons zapowiedział za kulisami swój nowy, autorski projekt gry na PbtA, w tej chwili jest zbierana grupa testerów. Więcej informacji już wkrótce!
– Czekamy na potwierdzenie licencji zagranicznej. Opóźnienie w oficjalnym ogłoszeniu wiąże się z drukiem gry Warpstar :)! Jednakże bądźmy dobrej myśli!
– Ilustracje do Bestiariusza Słowiańskiego idą pełną parę. Codziennie dla Was pracują dwie ilustratosrki: Katarzyna Knefell oraz Dominika Bury, trzymajcie za dziewczyny kciuki. Ich prace są świetne i bardzo dobrze się uzupełniają stylem. Będzie na co popatrzeć!
– Stworzyliśmy pewien wspaniały gadżet dla Graczy erpegowych oraz planszówkowych! Okładkę z tego dzieła możecie zobaczyć na zdjęciach w tle. Co to dokładnie? Niebawem się dowiecie!
– Na grupie Inowrocławski Klub Fantastyki „CERBER” ogłoszono TYDZIEŃ Z HENGALEM, a w nim? Sesje naszych najlepszych systemów, w tym Sterty, Warpstara, Agonii czy Słowian (i jeszcze więcej!).
– Maciej Syncerek przygotowuje dla Was kolejną grę! Tym razem zanurzycie się w okultystycznym świecie cyberpunku! Więcej info niebawem!

Wojciech Wons

Dodaj komentarz