Wielkie HengaLOVE wiadomości - Hengal.pl
23 czerwca 2024

Hengal.pl

Wydawnictwo Hengal – Twórz razem z nami

Wielkie HengaLOVE wiadomości

Wieści z Wydawnictwa Hengal! Jedziemy ze sporą aktualizacją. Dowiecie się z niej co piszczy w trawie na zbiórce Warpstar!, u Słowian, Księgi Stali i Sun World!

  • KONWENT ONLINE – MARATON GIER FABULARNYCH Z HENGALEM.

Inowrocławski Klub Fantastyki CERBER organizuje serię sesji, w których możecie wziąć udział! Macie niepowtarzalną okazję zagrać w każdy z naszych tytułów! Z tej okazji ogłoszono także konkurs!
Konkurs: https://www.facebook.com/IKFCerber/photos/a.350128742054199/1331855033881560

Wystarczy, że opiszecie jeden dzień ze swojego życia, w danym uniwersum gier Hengala, czyli, np. Słowian, Agonii, Efektu Mocy, Sun World, Księdze Stali…

ZAPISY NA SESJE!

KROK 1 — Wejdźcie na nasz serwer (link: https://discord.com/invite/SkPmgk8)
KROK 2 — Znajdźcie kanał #rpg-zapisy, który mieści się w kategorii WYDARZENIA
KROK 3 — Tam jest zestawienie wszystkich sesji, które organizują dla was nasi Mistrzowie Gry. Każde z wydarzeń ma trzy reakcje:a) reakcję zielonego znaczka (który oznacza, że bierzesz udział), b) reakcję czerwonego krzyżyka (którym deklarujesz, że nie bierzesz udziału) c) reakcję znaku zapytania (którym sygnalizujesz, że nie jesteś jeszcze pewny).
KROK 4 — Naciśnijcie zielony znaczek, aby wziąć udział w danej sesji. Proste? Proste!

  • SUN WORLD – EDYCJA KOMPLETNA

Premiera podręczników do Sun World ustawiamy na 16.04! Mamy potwierdzenie terminu z drukarni. Plik PDF został zatwierdzony, Simon dał zielone światło na wysyłki elektronicznych egz. przez DTRPG. Osoby, które kupiły SW w przedsprzedaży – zaglądajcie na swoją skrzynkę, a jeśli nie będziecie mieli linka do pobrania do wieczora – napiszcie! Pozdrawiamy i dziękujemy!

-> Przedsprzedaż Sun Worlda – https://sklep.hengal.pl/66-sun-world-edycja-kompletna-przedsprzedaz-

  • GROTY I GIGANCI – LEGENDY

Premiera Legend została przewidziana na 08.04. Podręczniki są w druku, mamy potwierdzone info z drukarni. Nadal macie okazje kupić podręcznik w przedsprzedaży i zgarnąć PDFa! Zaglądajcie na swoją skrzynkę, a jeśli nie będziecie mieli linka do pobrania do wieczora – napiszcie! Pozdrawiamy i dziękujemy!

-> Przedsprzedaż Legend – https://sklep.hengal.pl/64-groty-i-giganci-legendy-przedsprzedaz-

  • SŁOWIANIE – STARTER

Premiera Startera do Słowian, pt. W PEŁNYM SŁOŃCU, przewidujemy na 02.04! Za CAŁE 9zł będziecie mogli kupić broszurę, liczącą 52 str., w której znajdziecie podstawową mechanikę gry, przygodę, a także materiały, pozwalające na dalszą przygodę na Slavii.

Warto go kupić! Przyda się osobom mającym podręcznik, z uwagi na scenariusz oraz tym, którzy chcą wypróbować Słowian przed decyzją o kupnie podręcznika głównego.

  • AKTUALIZACJA WARPSTAR!

Kwota na zbiórce nieuchronnie zbliża się do 18 000zł, brakuje jednego wspierającego, chętnego na podstawkę. Przypominamy, że na 20 000zł odblokuje się dodatek HEGEMONIA! Z tej okazji mamy dla Was TRZY SPRAWY!

– Cel Społecznościowy – 1 000 lajków dla fanpage Wydawnictwa Hengal! Jeśli to osiągniemy, to do wspierających poleci PDF z opisem dzikiej planety „Solnia”, która skrywa niemałą tajemnicę. Motywy zawarte w opisie posłużą do sesji!

– Wyzwanie Społecznościowe – za kilka godzin puścimy specjalny post, który będzie trzeba udostępniać, lajkować… liczba aktywności dostarczy wspierającym kolejne PDFy!

– „Wspieramy wspierających”, w ramach specjalnej akcji od Hengala, WSZYSCY wspierający Warpstara!, otrzymają PDF z grą AGONIA! Wysyłki plików zrealizujemy jutro, więc jeśli się wahasz, lub chcesz poczekać, to lepiej to zrobić już teraz, żeby załapać się na dodatkową nagrodę. Plik otrzymają wszyscy wspierający. Jeśli nie będzie Ciebie jutro na liście, kiedy będziemy pobierać maile… przepadnie!  

-> Zbiórka na Warpstar – https://wspieram.to/warpstar

  • KSIĘGA STALI – STERTA STALI

Prace nad Stertą Stali nieco się przeciągnęły. Tekst jednak jest już gotowy, więc zaczynamy nad nim pracować. Z tego względu premiera będzie w kwietniu, więc za około miesiąc paczki powinny być u Was. Skirmish do KS jest w pełni gotowy i złożony. Ostatnie szlify i plik trafia na skrzynki wspierających JUŻ JUTRO! Większość  suplementów z dodatkowych progów jest na ukończeniu. Maciej pracuje dzień w dzień, aby jak najszybciej dostarczyć Wam produkty z kampanii. By przyśpieszyć proces, Wojciech opracuje dla Was setting w klimacie prehistorii. Zatem na Crowdfunding Bookiem w druku pracę ruszą w tym samym czasie co nad Stertą. Więc wszystko przyjdzie razem. Ilustracje również są gotowe, Filip Gutowski jak zwykle, odwalił wielki kawał dobrej roboty!

-> Sprzedaż Księgi Stali, TYLKO u nas! – https://sklep.hengal.pl/65-ksiega-stali

Dodaj komentarz