Księga Stali - Finał Zbiórki - Hengal.pl
23 czerwca 2024

Hengal.pl

Wydawnictwo Hengal – Twórz razem z nami

Księga Stali – Finał Zbiórki

To była wielka przygoda, która tak naprawdę… WŁAŚNIE SIĘ ZACZYNA! 

Kampania jest pierwszym krokiem do rozpoczęcia życia nowej linii wydawniczej. Powstała ona właśnie dzięki Wam. Jeśli w przyszłości zobaczycie kolejne tytuły, np. Księgę Pary, Księgę Kości bądź Księgę Horroru – miejcie tę świadomość, że daliście temu początek i uczestniczyliście w czymś niepowtarzalnym. 

Jak widzicie, wiele dodatków z kampanii już u nas jest: karty pomocy, postaci, notesy i danie główne… PODRĘCZNIK DO KSIĘGI STALI! Czekamy za broszurami do końca tygodnia, pakujemy i wysyłamy. Jeśli nic się złego nie wydarzy po drodze, to na święta dostaniecie swoje paczuszki! 

GARŚĆ STATYSTYK

Zebrano 40 207 zł z potrzebnych 4 000 zł, co stanowi 1005% celu, mamy aż 871 wpłat. W zbiórce wzięło udział 281 osób! Dla porównania w poprzednich kampaniach, były to – Agonia (261 wspierających), Sun World (189 wspierających), Słowianie (178 wspierających). To jest dla nas prawdziwy wyznacznik poziomu sukcesu kampanii, gdyż sama zebrana kwota jest uzależniona od bardzo wielu czynników.

Za to Wam sława, chwała i pokłony, 🙂 że jesteście z nami po raz kolejny! 

Napisano 25 aktualizacji. Wrzucono 94 komentarzy społecznościowych. Zbiórkę udostępniono 52 razy w mediach społecznościowych. 

Sprzedano około 200 egz. Księgi i nieco mniej Sterty Stali. Crowdfunding Book zszedł w liczbie 86 egz.. Wydrukowano też Konwertery i Przygodę do Księgi. Rozesłaliśmy setki maili z pdfami. Powstanie 50 egz. edycji limitowanej, z czego ponad połowa została już sprzedana! Zbiórkę wsparto nagrodą KUPIEC (Role Playing Table), przez co podręczniki KS będą rozdawane przy okazji zamówienia stołu do gier fabularnych od tych twórców.

OGŁOSZENIA – WAŻNE! WYNIKI KONKURSU – KODY RABATOWE 

1. Nie masz pliku PDF? Sprawdź spam na poczcie, konto DTRPG (jeśli posiadasz), skrzynkę odbiorczą na koncie DTRPG. Nadal nic? Napisz do nas wiadomość priv z mailem i ID profilu wspieram.to. Wyślemy pdfy jeszcze raz. 

2. Znalazłeś literówkę, błąd? Napisz na wydawnictwo@hengal.pl. Co prawda druku już nie poprawimy, ale dzięki nadesłanym uwagom poprawimy jakość dodruku oraz zaktualizujemy PDFy. 

3. Nie dostałeś kody rabatowego? Nie przejmuj się. Dzisiaj w późnych godzinach wieczornych wyślemy go do wszystkich wspierającym jeszcze raz. Jeśli do jutra go nie odbierzesz, napisz do nas priv na wspieram.to 🙂 Podeślemy od ręki. Nadal możecie zrobić zamówienie na sklep.hengal.pl, a w opcjach dostawy wybrać WSPIERAM.TO, dzięki czemu połączymy Wasze wysyłki i otrzymacie poderki ze sklepu na święta. Nie zapomnijcie tylko, w UWAGACH podać swojego ID wspieram.to.

4. Wynik ankiety wygląda następująco: dodatkowym settingem do KS będzie ten na motywach… PREHISTORII! 

Oczywiście poza BIOPUNKIEM, który wykona dla Was specjalnie Maciej Syncerek. Dlaczego? Bo święta. <3

Po zweryfikowaniu kilku adresów mailowych musieliśmy skasować oddane przez nie głosy – nie pojawiły się na liście wspierających! Z drugiej strony nie zaważyło to o wyniku ankiety, ale chcieliśmy, aby było wszystko “jak na dłoni”. 

Grupa na FB -> www.facebook.com/group…

Sklep Wydawnictwa Hengal -> www.sklep.hengal.pl

Kanał na YOUTUBE -> www.youtube.com/channe… <- dajcie suba! Na kanale pojawi się zapewne jeszcze jutro film  z krótką prezentacją podręcznika do KS, gdzie przewertujemy podręcznik.

Gorące pozdrowienia,

Zespół Wydawnictwa Hengal

EDIT. 24.12.2020

Chcecie zobaczyć, jak Księga Stali prezentuje się w rzeczywistości po druku? 

Zapraszamy na krótki materiał filmowy, gdzie otwieramy i wertujemy podręcznik do Księgi. Całość okraszona minimalistycznym komentarzem Wojciecha, więc nie obyło się bez wpadek. Tak czy inaczej, zapraszamy! 

AKTUALIZACJA + WYSYŁKI

WYSYŁKA Wszystkie paczuszki, gdzie osoby mające wykupioną wysyłkę na święta – zostały zrealizowane. Tylko czekać na dostarczenie kuriera, ale wiemy już z dobrych źródeł, że od poniedziałku, wspierający już je pobierają z paczkomatów! Sami jesteśmy zdziwieni ekspresowym tempem pracy kurierów, ponieważ w niedzielę po południu wyjeżdżała partia… a w niedzielę o 7 niektóre z nich już były gotowe do odbioru. InPost się spisał w te święta!

PDFY Przypominamy, że pliki PDF zostały rozesłane do WSZYSTKICH wspierających (podstawka wraz z konwerterem i przygodą). Jeśli ktoś z Was ich nie dostał, niech poczyni następujące kroki: – sprawdzi spam na skrzynce, – zerknie do zakładek na oferty/powiadomienia, – jeśli posiada konto DTRPG, prawdopodobnie PDFy zostały dodane wprost na skrzynkę znajdującą się w serwisie DTRPG – sprawdźcie to miejsce również.

Nie ma? Napisz na priv swoje ID wraz z MAILEM, a dostarczymy pliki. J

Wesołych Świąt i udanych rozgrywek!