Najnowsze Wieści

DZIEŃ DOBRY ERPEGOWCY!
Co tam Kochani? Jak się macie? Bo choć u nas nieco mniej aktualizacji, to praca na zapleczu wre! Chcemy się podzielić z Wami najnowszymi wiadomościami, oraz planami na najbliższe dni.

OFICJALNA GRUPA HENGAL NA FB [PROMOCJE/SKLEP/NOWINKI]
Powstały plany założenia oficjalnej grupy na facebooku dla wszystkich zainteresowanych ofertami Wydawnictwa, nowinkami z pierwszej ręki, promocjami. To także dobre miejsce do dyskusji – nie tylko na temat obecnych gier ze stajni Hengala, ale też o internetowym sklepie czy planowanych akcjach.
Przypominamy, że grupy dotyczące konkretnych gier już istnieją i są w jurysdykcji Szymona Piechy (GiG, Sun World, Agonia), Jakuba Węgrzynowicza (Efekt Mocy) czy Wojciecha Wons (Słowianie).

Jak myślicie pomysł się sprawdzi? Napiszcie w komentarzach i dajcie znać, czy jesteście zainteresowani wstąpieniem do grupy Hengalowej – wyślemy Wam potem linki z zaproszeniem, zaraz po jej założeniu.

SŁOWIANIE EDYCJA 1.5
Większość podręczników już została rozesłana wraz z dodatkami, gadżetami i rekwizytami. Dziś dostaliśmy cynk, że pliki Ekranów dla Mistrzów Gry – Spojrzenie Bogów są gotowe, więc będziemy je wysyłać do drukarni.

UWAGA! Przedłużamy naszą akcję promocyjną! Zamawiając podręcznik w MAJU poza drukowanym egzemplarzem otrzymasz dodatkowo PDF gry (dotyczy Słowian i suplementów do nich)! Pliki wysyłamy wieczorami (poza weekendem) za pomocą serwisu DTRPG na maile.
Ci, którzy kupili w ostatnich dniach Słowian oraz dodatki do nich, także otrzymają swój plik. Przez weekend byliśmy w stu procentach poświęceni pakowaniu Słowian i Agonii, a że występuje stan epidemiczny w Polsce – całość idzie wolniej, gdyż pracuje przy tym mniej osób.

Zamów już dziś, tutaj: https://sklep.hengal.pl/14-slowianie-rpg

BONUSOWE MATERIAŁY – SŁOWIANIE RPG
W tej chwili do kupujących Słowian doleciało plik PDF z 18 stronami bonusowego materiału. Ta zawartość zostanie jeszcze do końca maja poszerzona o przygodę i kilka niespodzianek, ale z uwagi na wzmożone prace przy pakowaniu – na realizację tego postanowienia będzie trzeba poczekać jeszcze kilka dni. Pamiętajcie! Jeśli kupujecie Słowian w maju – otrzymujecie dostęp do bonusowych materiałów!

AGONIA – PONURA GRA FABULARNA
Niektórzy podstawkę Agonii już z pewnością otrzymali. Od kilku dni, staramy się wysyłać partiami kolejne paczuchy do Was. Dziś kolejne sztuki opuściły bezpieczną przystań, udając się w podróż wprost do Waszych rąk.
PRZYPOMINAMY – sprawdźcie koniecznie swoje dane na profilach na wspieram.to, aby były KOMPLETNE (adresy,numery telefonów, paczkomaty). Jeśli będą w nich braki – my wyślemy później osobne wiadomości z ponagleniem, a to przełoży się na termin dostarczenia paczki.
BRAK WYSYŁKI? Nie wybrałeś opcji dostawy? Bądź spokojny, wyślemy do Ciebie wiadomość z instrukcją co należy zrobić.

Jeszcze w tym tygodniu pojawi się opcja zamówienia podręcznika Agonii w przedsprzedaży, a wysyłki tych paczek przewidujemy na koniec maja. Dlaczego tak późno? Już odpowiadamy!
Pierwszeństwo w wysyłkach mają wspierający kampanię – chcemy, aby do nich przesyłki dotarły jak najwcześniej i jako pierwsze.

EKRANY KRUENTISA ORAZ TALIE
W tej chwili czekamy jeszcze za Ekranami oraz Taliami Kart z drukarni.

NOWOŚCI W SKLEPIE
Niedługo MEGA aktualizacja towarów na sklepie internetowym a w nim, m.in.:
– DIADEM RPG (drukowana wersja)
– IRON SPACE
– ULICE ŚMIERCI
– a także wiele innych nowych tytułów z serii Zewu Cthullhu, Dungeons and Dragons, Warhammer 4 edycja, Klanarchia, Cyberpunk 2020, Dark Heresy, OHET.

Dodaj komentarz