Dziennik Zielarski – PDF Wysłany! Podsumowanie Słowian.

„Celem niniejszej kampanii jest wydanie drukowanego podręcznika do Słowian: Mitologicznej Gry Fabularnej.

Witajcie! Nazywam się Wojciech Wons, chciałbym zaprosić Was do zapoznania się z projektem gry fabularnej, której jestem autorem.

Jeśli kiedykolwiek interesowałeś się słowiańską mitologią, trafiłeś w dobre miejsce. Podręcznik, o którym mowa, zabierze Cię do fikcyjnego uniwersum, stworzonego na podstawie podań ludowych, przesądów i rodzimych wierzeń.”

Z archiwum… trochę się te cele powiększyły, co nie?

Tymi słowami 01.12.2018r. rozpoczęła się niesamowita przygoda. Finał akcji możemy zobaczyć na poniższym zdjęciu, dzięki czemu mogliśmy wydać dla Was Słowian w twardej oprawie. Nie skończyło się na samej podstawce, dodatkowo wypuściliśmy Wybrańców oraz Dziennik Zielarski. Po drodze zorganizowaliśmy specjalny film promocyjny z udziałem wspierającego oraz stworzyliśmy kilka mniejszych scenariuszy i mini-rozszerzeń.
Dzisiaj możemy powiedzieć, że wszystkie zobowiązania ze zbiórki zostały zrealizowane – wszystkie, i jeszcze więcej niż się spodziewaliśmy w chwili startu kampanii.

Pragniemy przede wszystkim podziękować tym osobom, które wsparły właśnie w tamtych dniach kampanię, to dzięki Wam mogła rozpocząć się nasza i Wasza przygoda! 

Tamtejsza zbiórka bowiem nie zaowocowała jedynie wydaniem Słowian i dodatków, ale także… późniejszą zbiórką związaną z Sun Worldem, drukiem podręcznika Groty i Giganci oraz Suplementów do Sun World, otwarciem sklepu z grami fabularnymi, dystrybucją Fate Core (Edycja Polska), przedsprzedażami z Gramel Books – Adventurers! 2 Edycja, wsparciem Savage Worlds Edycja Przygodowa, zbiórką na Agonię (naszą rekordową!, która jeszcze trwa), a także zapowiedziami na: Rewolwer i Efekt Mocy.

Pragniemy się rozwijać, tworzyć, pomagać w inicjatywach i dostarczać wszystkim fanom gier fabularnych – masę frajdy z naszej wspólnej pasji!

Dzięki jeszcze raz!
Kroczymy Waszą drogą! ⚡️

DZIENNIK ZIELARSKI PDF

Słowo się dopełniło. Dzisiaj po południu do wszystkich wspierających poszedł mail z linkiem i dostępem do paczki z PDF Dziennika Zielarskiego oraz Przydatnikiem Zielarza.

Dziękujemy za wsparcie i życzymy miłego wieczoru. Udanej lektury!

⁉️⁉️ CO DALEJ ⁉️⁉️
Spytacie więc, co dalej ze Słowianami, co z dodatkami, wsparciem systemu?
Planujemy wrzucić kolejny bieg. Nie martwcie się. Jeszcze nie jedną bestię będziecie musieli ubić w świecie Slavii…
Jednak do tego czasu musimy dodrukować Słowian! Jak zapewne wiecie, cały nakład został rozprowadzony, więc teraz korzystając z okazji, chcielibyśmy poprawić nieco podręcznik, tekst oraz wprowadzić w niektórych miejscach nieco balansu. Będziemy się sugerować wszystkimi recenzjami, które pojawiły się w sieci. Od roku czytaliśmy Wasze wszystkie komentarze, pojawiające się na fanpage, czytaliśmy wiadomości na priv, rozmawialiśmy z całą masą osób, które sugerowały różne poprawki. Pragniemy skupić się na tym, przemyśleć i wydrukować Słowian w polepszonej wersji.
Przewidujemy, że druk pojawi się pod koniec marca lub na początku kwietnia. Do tego czasu będziemy regularnie informować Was o postępach w pracy.

Tymczasem…
Dziękujemy za poświęcony dla nas czas, wszystkie sesje w Waszych domach, godziny spędzone przy lekturze podręczników oraz dobre słowo, które napływało i napływa do nas z różnych stron.

⚡️ Niech Wam się Darzy! ⚡️
⚡️ SŁAWA I CHWAŁA! ⚡️

P.S. Wypijcie zdrowie ku chwale wszystkich, z którymi współpracowaliśmy przy Słowianach. Dzięki Wam, Panie i Panowie!

Wspieram.to Bandurki pl Polskie Erpegowanie erpegi.pl – RPG w Polsce Erpegowe Piekiełko Liskowic Studios – RPG i Bitewniaki Stary Wujek Inny Świat Noobirus Gry Fabularne Pomistrzujmy Księga Stali – Gra Fabularna GRAmel Books Grodzisko Owidz POLTERGEIST – Zrodzony z fantastyki Daily Kraken Miszcz Gry Robakov Wchodzę tam Gniazdo Szeptunów Karczmarz Bliżej Sceny Zombie Chopper(Ilustrator)

Ta lista tak naprawdę musiałaby być dużo większa. Nie sposób nawet wymienić wszystkich, którzy pomagali, wspierali projekt, służyli dobrą radą i motywacją w czasie prac.

Dla nich, kolejny toast! 🍻

Dodaj komentarz