NOWOŚCI W SKLEPIE HENGAL

⏩SPRZEDAŻ FATE CORE SYSTEM ?
W piątek, o godzinie 12:00 rusza sprzedaż Fate Core System Edycja Polska na www.sklep.hengal.pl. Cena podręcznika wyniesie 49zł. Pragniemy przypomnieć, że nasza firma zrzekła się zysków z tytułu dystrybucji. Jednak będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie inne, dodatkowe zakupy na naszym sklepie! Dzięki temu możecie wspomagać nas w działalności. Z góry serdecznie dziękujemy i życzymy wielu godzin udanych sesji z „Fejtem”!

⏩PRZEDSPRZEDAŻ – SŁOWIANIE: DZIENNIK ZIELARSKI
Oto kolejny wyczekiwany tytuł, jego przedsprzedaż rusza także w piątek, punkt 12:00! O Dzienniku Zielarskim już pisaliśmy dawno, prace się przedłużały z uwagi na wiele akcji w naszym Wydawnictwie, ale niebawem będzie można zamówić podręcznik w przedsprzedaży za jedyne 29,99zł! Także pojawi się możliwość zarezerwowania Dziennika w TWARDEJ OPRAWIE, ale z uwagi na ograniczony nakład i lepszą okładkę, cena wzrośnie do 49,99zł. Możecie zatem wybrać swoją wersję! Jeśli będziecie chcieli ten suplement w twardej oprawie, lepiej się pośpieszcie, później już nie będzie takiej opcji (w regularnej sprzedaży)!
Nie jesteście przekonani do zakupu podręcznika? Koniecznie wejdźcie na Słowianie – Mitologiczna Gra Fabularna i śledźcie posty oraz artykuły. Już od jutra pojawią się wpisy informujące o ciekawych mechanikach i zawartości, a dodatkowo, będziemy niedługo publikować darmowe pliki PDF, aby można było sprawdzić „z czym to się warzy”.

Przewidywana wysyłka: pierwsza połowa grudnia. ?

⏩PRZEDSPRZEDAŻ – SUN WORLD: SUPLEMENT II ?
Kolejna premiera przed nami, również w piątek o 12:00 rusza przedsprzedaż tego tytułu! Tym razem, to drugi suplement do systemu Sun World, Autorstwa Szymona Piechy (Noobirus). Początkowo miał pojawić się tylko w formie PDF, ale zgodnie z późniejszymi ustaleniami Wydawnictwa Hengal i Autora, postanowiliśmy wydać go również w formie DRUKOWANEJ! Suplement w TWARDEJ OPRAWIE (takie samo wydanie jak poprzedniego dodatku) będzie dla Was dostępny w cenie 49,90zł.

Wprowadza on między innymi nowe klasy postaci, takie jak:

– Elegant / Elegantka
– Golem
– Kronikarz / Kronikarka
– Znachor / Znachorka

Każda z tych postaci może być łączona z klasami z podstawowej gry oraz pierwszego suplementu, by stworzyć naprawdę szalone kombinacje!
Ale to nie wszystko – dodatek ten również wprowadza generatory (używane wspólnie ze wszystkimi graczami) magicznych przedmiotów, rozdział dzięki któremu możesz zainspirować się do stworzenia kolejnych magicznych obiektów oraz kolejną tabelę potworów do wykorzystania!

Przewidywana wysyłka: pierwsza połowa grudnia. ?

⏩ADVANCED GROTY I GIGANCI – DODRUK JUŻ DOSTĘPNY ?
Kochani, co prawda, to już nie nowość, ale dodruk znakomitej gry fabularnej Autorstwa Szymona Piechy znowu pojawia się w naszych sklepach! Możecie składać zamówienia już teraz! GIG DOSTĘPNY OD RĘKI! Jeśli natomiast nie macie jeszcze tego tytułu, warto go zamówić od razu z oficjalnym settingiem – OSTERIĄ! Dla chętnych przygotowaliśmy mały zestaw tych podręczników, w okazyjnej cenie. Jak pewnie się już domyślacie, w sklepie pojawi się w piątek, o godzinie 12:00.

Szykują się zakupy, co nie?
??

⬇️⬇️⬇️
www.sklep.hengal.pl
⬆️⬆️⬆️

‼️‼️‼️WAŻNA UWAGA‼️‼️‼️
Zamówienia z produktami w przedsprzedaży zostaną wysłane w chwili ich premiery! Zatem, jeśli bardzo zależy Wam na czasie i chcecie otrzymać książki dostępne na magazynie prędzej, będziecie musieli złożyć dwa zamówienia.

Dodaj komentarz