Festiwal Nauki oraz PDF Wybrańców

Dzieje się!

Sława!
Od ostatniej aktualizacji minął tydzień. Jednak my nie próżnowaliśmy, możecie być pewni.


➡️Byliśmy w Biskupinie na Festiwalu Nauki, by promować gry fabularne inspirowane archeologią! Znajdowaliśmy się na ścieżce popkultury i musimy przyznać, Słowienie idealnie się tam sprawdzili, doszło do nas wiele ciepłych słów na temat projektu. Naprawdę bardzo duża część osób z jaką rozmawialiśmy już wiedziała na czym polegają gry fabularne, grała w nie lub przynajmniej o nich słyszała. Resztę, staraliśmy się wprowadzić w temat na przykładach. Odzew bardzo nas zaskoczył, gry fabularne stają się coraz bardziej popularne, rozwijają się i to było widać na tym festiwalu, a musimy przecież pamiętać, iż to nie był zwyczajny konwent, a wydarzenie w terenie w obrębie Muzeum! Udało nam się rozegrać nawet sesję Słowian i na wielu przykładach prostych scen wytłumaczyć uczestnikom „z czym to się je”. Co więcej, otrzymaliśmy sporo zaproszeń na wyjazdy do innych miast, na pewne wydarzenia… Szykujemy się na pracowity czas! Jednak o tym gdzie i kiedy się pojawimy, będziemy informować na bieżąco na łamach FB i naszej witryny.


➡️Przejdźmy teraz do rzeczy, czyli druku Wybrańców‼️Otóż przez wyjazd i inne mniejsze opóźnienia w pracy nad okładką, postanowiliśmy przeprowadzić w między czasie jeszcze jedną korektę. Dzięki niej udało się znaleźć jeszcze trochę błędów poukrywanych w tekście i składzie. Chcemy Was za to przeprosić, ale nie bójcie się, to nie był czas stracony. Wierzymy, że ta praca w dużym stopniu przełożyła się na jakość podręcznika.


➡️Ostateczny plik PDF zostaje wysłany do druku, a w poniedziałek dowiemy się zapewne kiedy konkretnie ukażą się gotowe podręczniki – zakładamy, że stanie się do końca czerwca. ? Nie możemy się już doczekać wysyłek…


➡️PDF – plik jest gotowy i trwają przygotowania do wysyłki. Link tradycyjnie będzie dostępny na google drive i zostanie przesłany do wspierających, a także osobom, które zakupiły podręcznik w przedsprzedaży. W chwili, kiedy zakończymy rozsyłanie plików, powiadomimy Was jeszcze aktualizacją na wspieram.to, postem na FB oraz mailowo przez sklep HENGAL.PL.

Dodaj komentarz