Aktualności 15# – Zbiorcza aktualizacja, rozszerzenia i nie tylko.

Dzień dobry wszystkim!

Przyszedł czas na aktualizację i informację, co tam „w trawie piszczy” i aby milej się Wam czytało, podsyłamy  muzyczną zajawkę!

▶️Groty i Giganci
Podręcznik jest już wydrukowany, wyszedł znakomicie! Czeka jeszcze za swoimi „braćmi” czyli za Sun Worldem oraz Suplementem. Wysyłki do wspierających odbędą się w tym samym czasie co przedsprzedaż. Niestety, tu nastąpiło małe opóźnienie i musimy jeszcze tydzień poczekać na gotowe egzemplarze z drukarni, przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Aktualizacja na wspieram.to: https://wspieram.to/SunWorld…

▶️Nowe podręczniki na sklepie
Zaraz po wysłaniu wszystkich podręczników ze zbiórki do wspierających Sun World, w naszym sklepie internetowym pojawią się opcje zamówienia. Ponadto, w lutym w naszej ofercie znajdą się jeszcze 3 podręczniki z grami innych autorów i wydawnictw. Szykuje się bardzo pracowity luty! Lepiej rezerwujcie czas, bo będzie w co grać!

▶️Suplement II Sun World
Szymon Piecha pracuje nad kolejnym suplementem do Sun World. Już pierwsze materiały pojawiły się na grupie wspierających projekt. Jest na co czekać! Przypominamy, że oczywiście drukowany podręcznik i pdf znajdzie się u nas w sprzedaży na hengal.pl.

Konkurs Słowian na EP
Zostały ogłoszone wyniki konkursu na Erpegowym Piekiełku. Więcej informacji pod tym linkiem + komentarz autora ws. wygranych pozycji. ?
https://www.facebook.com/…/a.619182025136…/949363698785480/…

▶️Rozszerzenia do Słowian
Jak wiecie, cały czas pracujemy nad rozszerzeniami. W tej chwili są gotowe „Bestie” oraz „Nowa Era – Brzezień”. Na dniach zostanie ukończony generator podróży oraz „Wioski Slavii”. Te pierwsze dwa dodatki zostały wysłane do korekty.

▶️Rozszerzenie – Nowa Era
Era Brzezień popchnie oś czasu nieco do przodu. Wioski będą dużo lepiej rozwinięcie, władza zyska większe i szersze wpływy, komesi wreszcie zostaną należycie docenieni. Ponadto, wprowadziliśmy tzw. TUMY – czyli różne oblicza bogów. Bohaterowie będą mogli czcić, np. Świętowita pod jednym imieniem, ale ich efekty modłów będą się różnić, bo jeden z nich czcić będzie Świętowita, Ojca Bogów, a drugi Opiekuna Plonów. Zostały stworzone do tej Ery trzy Tumy, dla Świętowita, Welesa oraz Swaroga, czyli głównych bóstw panteonu. Wojowie do swojej dyspozycji otrzymali też szerszy wachlarz rynsztunku, pochodzącego z ziem germańskich. Wszystkie dodatkowe elementy stworzone na potrzebę Ery Brzezień mogą być wykorzystywane podczas zwyczajnych rozgrywek, np. Tumy, czy broń germańska.

Rozszerzenie – Wioski Slavii
Na oficjalnej grupie padło pytanie do Graczy i MG, czy znajdą się chętni do przeczytania wycinku z rozszerzenia o osadach. Na ruszt poszły Leśne Wrota z Wielkiego Gaju. Dzisiaj nastąpi rozesłanie próbnego pliku. O wrażeniach z lektury będziecie mogli przeczytać na jednym z fanpage poświęconym „erpegom” – link podeślemy, bądźcie cierpliwi!

Dodaj komentarz